נימה אישית

לפני שנתחיל לצלול לתוך התוכן הרשמי והמקצועי, רצינו להגיד תודה על ההזדמנות להציג את החברה שלנו, מולה הפקות

המטרה העיקרית שלנו בעמוד זה היא להציג בדרך הטובה ביותר את אופי החברה שלנו גם מבחינה מקצועית ולא פחות חשוב גם מבחינה אישית. ובכך, אולי, להצליח לגרום לך לחשוב כמונו – שאנחנו החברה המתאימה לשיתוף פעולה בפרויקט זה.

נספר קצת על עצמנו, קצת היסטוריה, קצת רקע על מה שמניע אותנו, על פרויקטים שאנחנו מתגאים בהם ועל הכוח העיקרי ,שמבדיל אותנו מאחרים, עבודת צוות בין אנשים שעובדים שנים רבות ביחד.

...איך הכל התחיל

חברת מולה הפקות בע”מ הוקמה ב-1998 ע”י רונית מולה ומתמחה בהפקת סרטוני פרסומת וסרטי תדמית בארץ ובעולם. 

רונית מולה הינה מהמפיקות הוותיקות בישראל וחלוצה בענף הקולנוע. מתחילת דרכה ובמשך שנים הפיקה סרטי קולנוע וסרטים דוקומנטריים בסרטי קסטל ולאחר מכן הצטרפה כשותפה בחברת “דנה הפקות” שהפיקה דרמות טלוויזיוניות ופרסומות.

מיום הקמתה של מולה הפקות, החברה עוסקת בעיקר בהפקת פרסומות וסרטי תדמית וזאת מתוך ההבנה שעולם הפרסום המסחרי פתח את האפשרות להביא לידי ביטוי את היצירה הקולנועית להפקה בסטנדרטים שלא היו מוכרים בארץ עד אז.

אז למה אנחנו...

עם השנים נפלה בחלקנו הזכות לפתח ביחד במאים מספר שפות ויזואליות ללקוחות שונים. פיתוח שפה הינו תהליך בן מספר חודשים עד שנה, בו נדרשנו להביא לידי ביטוי את ההתמחות שלנו בהתאמת אנשי המקצוע הנכונים לכל אחת מהמחלקות ולחקור לעומק תחומים מגוונים החל מאמצעי צילום, לוקיישנים, תחקירי דמויות ומשתתפים, ארט, תפאורה על כל המורכבות שבכך, הלבשה, SFX ו-POST PRODUCTION.

ניסיון זה פיתח אצלנו סטנדרט של עבודה מעמיקה ויסודית הנדרשת גם מכל ראשי המחלקות בהפקות שלנו והפך את מולה הפקות להיות אחת מחברות ההפקה המקצועיות והמובילות בתחום שמתמחה ב”פיצוח” קריאייטיבי להפקת שפות קולנועיות וויזואליות שונות ולמתן שירותי הפקה ברמה הגבוהה ביותר.

...קצת עלינו

למולה הפקות צוות עובדים קבוע מזה שנים רבות מתוך תפיסה ואמונה כי צוות קבוע מאפשר שמירה על ערכים כמו התגייסות, נאמנות, שמירה על סודיות וסטנדרטים גבוהים,
וכן מאפשר תקשורת אישית בין הצוות ללקוחות התואמים את הערכים ורוח החברה.

מורן בראל כהן – מפיקה בפועל

מורן הצטרפה לחברה בשנת 2004 לאחר שירות צבאי כקצינה ביחידת ההסרטה של חייל האוויר. מורן התחילה כמפיקת פוסט אך תחום ההפקה בפועל תמיד סקרן אותה ולכן השתלבה בתפקידים שונים במהלך השנים עד לה

שרון פרס - מפיקה בפועל

שרון עובדת בחברה מיום הקמתה בתפקיד של מפיקה שאחראית בין היתר על ריכוז כל נושא הקאסט, טיפול בטאלנטים, מעקב וזכויות שחקנים.  לשרון ניסיון בתחום הפקות פרסומות והפקות סטילס של כ-26 שנים.

 

אורי סדלינסקי – מפיק ראשי וקשרי חו"ל

אורי הצטרף למולה הפקות בשנת 2009. לאורי ניסיון של 19 שנה בהפקת פרסומות, דרמות, הפקות טלוויזיה וניידות שידור

יוסי בן-חמו – מפיק שותף

 יוסי הצטרף למולה הפקות בשנת 2002, ליוסי ניסיון בהפקות פרסומות, דרמות וטלוויזיה של כ-20 שנים. 

רונית מולה – בעלת החברה

רונית הקימה את מולה הפקות בשנת 1998
רונית עוסקת בהפקת סרטוני פרסומת, סרטי קולנוע וטלוויזיה מזה כ-30 שנה.

ליאה הילר

ליאה עובדת במולה הפקות משנת 2002 בתפקיד של מנהלת משרד והנה”ח.

מיטל צורף - מנהלת פרויקטים

מיטל הצטרפה למולה הפקות אחרי 15 שנה בתפקידי הפקה שונים במשרדי פרסום וכיום משמשת כמנהלת פרויקטים ולקוחות מתחום הפרסום

זיו בן דוד – מתאם הפקה

זיו עבד כעוזר הפקה בהפקות דרמה וטלוויזיה החל משנת 2012, ולאחר כמה הפקות במולה הצטרף באופן קבוע לצוות כמתאם הפקה

הגר יד שלום – מפיקת פוסט

עם התרחבות תחום הפוסט וה-VFX במהלך השנים האחרונות, הצטרפה הגר למחלקת הפוסט כעזרה נוספת לענבל

ענבל ברייר– מפיקת פוסט

ענבל הקימה בשנת 2008 סטודיו להפקות סטילס בתחום הפרסום. בשנת 2013 פרשה מתחום הסטילס, הצטרפה למולה ועשתה הסבה לתחום הפוסט וה-VFX . כיום ענבל ממלאת תפקיד של מנהלת מחלקת הפוסט